Reproduktory Copenhagen od Vifa

Bezdrôtové prenosné reproduktory Vifa Copenhagen v sebe spájajú rafinované remeslo a moderný životný štýl. Vďaka elegantnému severskému designu by sa dalo povedať, že vyzerajúí viac ako módny doplnok – avšak o svojej špičkovej audio kvalite vás presvedčia vo chvíli, kedy naplnia vašu miestnosť kvalitným precíteným zvukom.

Vifa Copenhagen je kompatibilná s modernými technológiami ako Apple AirPlay alebo DLNA, takže možno bez preháňania povedať, že sa pripojí takmer ku každému zdroju zvuku. Prehrá bezdrôtovo zvuk cez Bluetooth, alebo Wi-Fi sieť, alebo možno pripojiť štandardný kábel 3,5 mm audio jack, prípadne USB. Bez problému tak prehráte hudbu z počítača, tabletu, alebo chytrého telefónu.

Pretože sa jedná o prenosný reproduktorový systém, je rám vyrobený z ľahkého hliníku a vďaka tomu váži reproduktor iba 4,6 kg. Spolu s vstavanou nabíjacou batériou, ktorá vydrží až 8 hodín, sa stane nepostrádateľným spoločníkom na záhrade, terase či na plážovej párty. Reproduktory možno diaľkovo ovládať s pomocou aplikácie pre chytré telefóny a tablety pre systémy iOS (iPhone, iPad) alebo Android.

Reproduktory Vifa Copenhagen sú dodávané v šiestich farebných variantách. Textilný poťah s vysokou odolnosťou proti oderu vyrába pre Vifu na zákazku popredný európsky výrobca designových textílií: dánska spoločnosť Kvadrat.

Vifa tiež vyrába menší prenosný systém Helsinki, alebo väčší systém Stockholm, určený pre použitie v interiéri.

Produkty v kolekcii

Jste z Česka? Přejděte na Reproduktory Copenhagen

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím