Reproduktory Oslo od Vifa

Bluetooth reproduktor Oslo je ďalším prírastkom v rade reproduktorov Vifa pomenovaných po hlavných mestách Škandinávie. Kolekcia prenosných reproduktorov v sebe spája tradičné remeslo so severskou eleganciou a perfektne sa hodí pre tých, ktorí sú neustále v pohybe, ale nechcú robiť kompromisy s kvalitou zvuku.

Prenosné reproduktory Vifa Oslo predstavujú zlatú strednú cestu medzi roztomilo drobným reproduktorom Helsinki a dvoma priestornejším reproduktormi Copenhagen a Štokholm. Oslo v tvare obdĺžnika je len o niečo menší ako list veľkosti A4 a vďaka konštrukcii vyrobené z jedného kusu hliníka si zachoval nízku váhu 2,4 kg vrátane batérie. Vysoké požiadavky na kvalitu zvuku a celkové prevedenie však zostali zachované a ctí celkovú filozofiu značky Vify založenú na autentickom zvuku.

Je navrhnutý tak, aby jeho majiteľ mohol byť stále v pohybe a to kdekoľvek. Reproduktor je potiahnutý vodou odpudzujúcou, na zákazku vyrobenou textíliou značky Kvadrat v šiestich farebných prevedeniach: pine green, anthracite grey, pebble grey, ice blue, ocean blue a sand yellow.

Reproduktor prehrá zvuk bezdrôtovo cez Bluetooth, alebo za pomoci 3,5 mm audio kábla. Jeho hmotnosť, rozmery a batérie ho priamo predurčujú ako ideálny reproduktor k mobilu.

Produkty v kolekcii

Jste z Česka? Přejděte na Reproduktory Vifa Oslo

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím