Reproduktory Reykjavik od Vifa

Bluetooth reproduktory Reykjavik sú rad doteraz najmenších prenosných reproduktorov od značky Vifa, spájajúcich v sebe severskou eleganciu a tradičné remeslo. Boli vytvorené pre milovníkov kvalitného zvuku, ktorí sú stále v pohybe.

Reproduktor Reykjavik je najnovším prírastkom do radu bezdrôtových reproduktorov Vifa. Zároveň je tiež oveľa menší než línie Oslo, Copenhagen, Stockholm a Helsinki, ale zdieľa rovnakú filozofiu z hľadiska zvukovej kvality, ktorú si môžete vychutnávať v 360 stupňovom zážitku. Jeho kompaktný, ultraľahký dizajn bol navrhnutý tak, aby sprevádzal svojho majiteľa na cestách a zároveň aby pretrval. Reproduktor je malý, ľahko prenosný a vďaka hliníkovej konštrukcii tiež veľmi ľahký - 0,6 kg vrátane batérie. Prvýkrát tiež môžete vyberať medzi reproduktorom potiahnutým na zákazku vyrobenú textílií značky Kvadrat odpudzujúcou vodu alebo vyrobeným z eloxovaného hliníka pripomínajúcim kameň.

Reproduktor prehrá zvuk bezdrôtovo cez Bluetooth, alebo za pomocou 3,5 mm audio kábla. Jeho hmotnosť, rozmery a batérie ho priamo predurčujú ako ideálny reproduktor k mobilu.

Produkty v kolekcii

Jste z Česka? Přejděte na Reproduktory Reykjavik

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím