Audo (skôr Menu)

Dánsko

Dánska značka Menu sa snaží do sveta škandinávskeho dizajnu aj do každodenných predmetov vniesť vtip aj kus tradície. Menu nerobí žiadne kompromisy, pokiaľ ide o kvalitu, funkciu alebo estetickú hodnotu. Snaží sa do všedného života vďaka kvalitnému spracovaniu svojich produktov vniesť radosť z ich používania.

Hlavné myšlienky značky Menu vedú k jednoduchosti a pozornosti k predmetom každodennej potreby. Predné dizajnéri združení pod jednotnou značkou sa tak snaží o prepojení toho najlepšieho z rôznych priestorov. Prenesú pohodlie a domovský pocit na pracovisko či pohostinnosť ako v hoteli do domácnosti. Práve porozumením prístupu jednotlivcov k priestoru, v ktorom žijú, je značka Menu charakteristická. Rovnako ako svoju minimalistickú ale napriek tomu jemnú estetikou.

Okrem chytrých a funkčne riešených kusov nábytku sa Menu snaží tiež spolupracovať s lokálnymi výrobcami aj dizajnérmi. Trebárs spolupráca s Norm Architects vyniesla niekoľko produktov, ktorými je značka preslávená. Určite sa jedná predovšetkým o mlynčeky na korenie Bottle alebo tiež kúpeľňové doplnky Bath.

Z dielne Norm Architects pochádza tiež rozsiahla kolekcia stoličiek Harbour. Predávajú sa s rôznymi typmi podnoží a zaisťujú pohodlnú podporu pri sedení. Ďalším z rozpoznateľných designov značky Menu je tiež kolekcia lámp Tribeca. Od svojho založenia roku 1978 značka stále zostáva rodinnou firmou, ktorú riadi už tretej generácie.

Viac na Menuspace.com.

Produkty značky Audo (skôr Menu)

Stránka 1 z 9 1 2 3 9

Jste z Česka? Přejděte na Audo (Menu)
Shopping from the EU? Switch to Audo (Menu)

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť