Audo (skôr Menu)

Dánsko

Dánska značka Audo (Menu) sa snaží do sveta škandinávskeho dizajnu aj do každodenných predmetov vniesť vtip aj kus tradície. Audo nerobí žiadne kompromisy, pokiaľ ide o kvalitu, funkciu alebo estetickú hodnotu. Snaží sa do všedného života vďaka kvalitnému spracovaniu svojich produktov vniesť radosť z ich používania.

Audo vzniklo v roku 2023 spojením etablovaných značiek Menu, by Lassen a The Audo. Už tento krok predznamenal kľúčový aspekt filozofie novej značky, ktorým je snaha vytvárať silné a dlhodobé partnerstvá. O to sa Audo snaží okrem iného prostredníctvom svojich produktov, ktoré umožňujú dotvárať interiéry vzbudzujúce pocit súnáležitosti.

Hlavné myšlienky značky vedú k jednoduchosti a pozornosti k predmetom každodennej potreby. Predné dizajnéri združení pod jednotnou značkou sa tak snaží o prepojení toho najlepšieho z rôznych priestorov. Prenesú pohodlie a domovský pocit na pracovisko či pohostinnosť ako v hoteli do domácnosti. Práve porozumením prístupu jednotlivcov k priestoru, v ktorom žijú, je značka Menu charakteristická. Rovnako ako svoju minimalistickú ale napriek tomu jemnú estetikou.

Okrem chytrých a funkčne riešených kusov nábytku sa Audo snaží tiež spolupracovať s lokálnymi výrobcami aj dizajnérmi. Trebárs spolupráca s Norm Architects vyniesla niekoľko produktov, ktorými je značka preslávená. Určite sa jedná predovšetkým o mlynčeky na korenie Bottle alebo tiež kúpeľňové doplnky Bath.

Z dielne Norm Architects pochádza tiež rozsiahla kolekcia stoličiek Harbour. Predávajú sa s rôznymi typmi podnoží a zaisťujú pohodlnú podporu pri sedení. Ďalším z rozpoznateľných designov značky Audo je tiež kolekcia lámp Tribeca

Viac na audocph.com.

Produkty značky Audo (skôr Menu)

Stránka 1 z 8 1 2 3 8

Jste z Česka? Přejděte na Audo (Menu)
Shopping from the EU? Switch to Audo (Menu)

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť