Doprava a platba

Ako vám tovar doručíme a aké sú možnosti platby?

Spôsoby dopravy

GLS Euro Business Parcel (7,5 € - zadarmo pri nákupe od 300 €)

Tovar býva zvyčajne doručený do 1-2 pracovných dní po podaní. O doručení budete informovaní SMSkou i e-mailom. V prvej správe obdržíte odkaz na webovú stránku Delivery Manager pre sledovanie stavu zásielky a úpravu parametrov doručenia. V deň doručenia sa dozviete trojhodinové rozmedzie, kedy kuriéra očakávať. Keď Vás kuriér nezastihne na adrese, pokúsi sa
o to znovu v nasledujúcich 5 pracovných dňoch. Pre ďalší pokus o doručenie môže príjemca vyberať z niekoľkých možností: doručenie v iný deň, doručenie na inú adresu alebo uloženie zásielky na niektorý z GLS Parcelshopov. Pokiaľ si chcete nechať poslať tovar do zamestnania, nezabudnite prosím uviesť názov a adresu firmy. Sledovanie zásielky GLS.

Tovar na dobierku môžete okrem hotovosti zaplatiť aj platobnou kartou priamo u šoféra. Všetci šoféri sú vybavení mobilným platobným terminálom. O spôsobe zaplatenia sa rozhodnete až
v momente prevzatia zásielky.

DPD Private Slovensko (9 € - zadarmo pri nákupe od 450 €)

Tovar býva zvyčajne doručený do 1-2 pracovných dní po podaní. Keď Vás kuriér nezastihne na adrese, pokúsi sa o to znovu nasledujúci pracovný deň. O doručení budete informovaní SMSkou
i e-mailom. V deň doručenia sa z nich dozviete jednohodinové rozmedzia, kedy kuriéra očakávať, aj prístupové údaje do webovej aplikácie DPD kuriér, kde máte možnosť zmeniť adresu alebo termín doručenia a jednoducho sledovať priebeh dodania Vašej zásielky. Pokiaľ si chcete nechať poslať tovar do zamestnania, nezabudnite prosím uviesť názov a adresu firmy. Sledovanie zásielky DPD.

Tovar na dobierku môžete okrem hotovosti zaplatiť aj platobnou kartou priamo u šoféra. Všetci šoféri sú vybavení mobilným platobným terminálom. O spôsobe zaplatenia sa rozhodnete až
v momente prevzatia zásielky.

Doprava nábytku a rozmerného tovaru 

Pokiaľ Vaša objednávka obsahuje nadrozmerný tovar, ktorý nie je možné poslať bežnou balíkovou prepravou, zásielku vám doručí dopravca zaisťujúci prepravu nadrozmerných zásielok. Cena doručenia na adresu sa pohybuje podľa charakteru, veľkosti a hmotnosti produktu:

29 € napr. stoličky, koberce, väčšie doplnky zadarmo pri nákupe nad 1 000 €
49 € napr. kreslá, jedálenské stoly, lavičky zadarmo pri nákupe nad 2 500 €
99 € napr. pohovky, postele, skrine zadarmo pri nákupe nad 5 000 €

Tovar bude doručený k prvým uzamykateľným dverám. V cene dopravy nie je zahrnutý výnos.
V prípade záujmu o túto službu nás prosím kontaktujte prostredníctvom e-mailu shop@designville.cz.

Možnosti platby

Platobná karta (PayU)

Rýchlu a bezpečnú platobnú metódu, ako zaplatiť kartami Visa, Visa Electron a Mastercard pre nás zastrešuje náš partner, spoločnosť PayU. Údaje vašej platobnej karty teda zadávate priamo na zabezpečenej platobnej bráne a my k týmto údajom vôbec nemáme prístup.

Bankový prevod

Klasický bankový prevod na základe údajov, ktoré Vam prídu spoločne s potvrdením Vašej objednávky. Vašu platbu bankovým prevodom očakávame do 5tich dní, ale čím skôr platbu prevediete, tým skôr sa môžete tešiť na vybraný tovar.

Dobierka (1,80 €)

Dobierku možno zvoliť u objednávok na skladový sortiment v hodnote do 800 Eur. Dobierku platíte až pri prevzatí tovaru hotovo alebo kartou na terminále šoféra.

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť