Nichba

Dánsko

Zaujatie kovom a prácou s ním viedli Nicholasa B. Andersona k založeniu značky Nichba. Kov, nestarnúci a pevný materiál, sa stal základom celého portfólia, ktoré znie dizajnovú čistotou a minimalizmom.

Dánska značka prináša nenútený štýl pre každodenné používanie, ktorý svojou jednoduchosťou uprednostňuje funkciu nad nadbytočnú ozdobnosťou či pominuteľnými trendy. Svojou filozofiou nadväzuje na tradíciu severského designu, pre ktorú je snaha o vytvorenie nadčasových kúskov kľúčová. Aj napriek výraznému minimalizmu ale dizajnovým kúskom nechýba nápaditá praktickosť.

Nábytok a bytové doplnky vznikajú lokálne priamo v Dánsku. Za každým zvarom sa skrýva obrovská láska k remeslu, ktorá sa prenáša aj do hotového výrobku. Zručnosť, precíznosť a starostlivý výber materiálov sú kľúčové v každom kroku výroby, kedy sa chladný a ťažký kov v rukách skúsených remeselníkov premieňa v design, ktorý pôsobí ľahko a elegantne.

Neprehliadnuteľným zástupcom kolekcia Nichba je bezpochyby posteľový rám Bed Frame. Práve ten si zachováva dojem ľahkosti nehľadiac na veľkosť a materiál, z ktorého je vyrobený, podobne ako napríklad komoda Cabinet. Ponuku nábytku dopĺňa rad kúpeľňových doplnkov Nichba, medzi ktorými nájdete zrkadlá, vešiaky, police i ďalšie praktické vybavenie.

Viac na nichba.com.

Produkty značky Nichba

Stránka 1 ze 2 1 2

Jste z Česka? Přejděte na Nichba
Shopping from the EU? Switch to Nichba

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť