Sandberg Wallpaper

Švédsko

Sandberg Wallpaper je osvedčená švédska značka prémiových tapiet. Všetky vzory tapiet sú ručne navrhované a kresleny "in-house" priamo v štúdiu Sandberg. Ako do návrhov, tak aj do samotnej výroby je vkladaný veľký kus remeselnej práce a výsledkom sú dizajnovo originálne a vysoko kvalitné tapety.

Švédska dizajnová rodinná firma vyrábajúca tapety, to všetko sa skrýva pod názvom Sandberg. Každá jedna tapeta vzniká s myšlienkou premeniť domov v neobyčajné miesto. V duchu ideí škandinávskeho dizajnu aj prístupu k výrobe sa pri vytváraní tapiet venujú aj tým najmenším detailom.

Každému dizajnu tapety predchádza dlhá cesta plná skíc a ručného maľovania. Vlastný tím dizajnérov značky Sandberg každý návrh prvýkrát ručne namaľuje, až potom ho odošlú do výroby.

Všetky kroky, od myšlienok až po konečnú úlohu tapety, sprevádza porozumenie a láska k remeslu. Inšpiráciou pre farebnú škálu aj motívy sa tvorcom stala švédska krajina a príroda ako taká. Predlohy siahajú od polárnej žiary až k hlbokým lesom a jeho obyvateľom, ako je tomu napríklad u kolekcie Skog. Špeciálne miesto medzi motívmi zaujímajú tiež tie vychádzajúce z kultúrnych hodnôt a histórie. K niektorým sa dokonca aj radi vracajú a znovu ich predstavujú.

Prírodnými motívmi sa inšpirovala napríklad kolekcia Nippon. Tapety radu Signatur sú zase zaujímavé pre milovníkov výraznejších farieb a vzorov. Priaznivci pastelových farieb a jednofarebných tapiet si prídu na svoje s kolekciou Familj.

Značku Sandberg nájdete aj na sandbergwallpaper.com.

Produkty značky Sandberg Wallpaper

Stránka 1 ze 3 1 2 3

Jste z Česka? Přejděte na Sandberg
Shopping from the EU? Switch to Sandberg

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť