Pholc

Švédsko

Osvetlenie, ktoré napriek nadčasovej estetike a výraznej osobitosti vždy nachádza stredobod v jednoduchosti. Tak opisujú zakladatelia Maja a Samuel Norburgovci filozofiu značky Pholc. Sofistikovanými svietidlami plní švédska značka svoje portfólio od roku 2015.

Víziu značky Pholc poháňa motivácia zostať relevantná, spochybňovať zabehnuté konvencie a tvoriť dizajnovo odvážne objekty. Preto v ponuke nájdete iba kúsky, ktoré okamžite strhnú pozornosť a podporia túžbu objavovať každý ich detail.

Príhodným zástupcom predošla spomínaných kvalít sú napríklad svietidlá z kolekcie Mobil. Zaujímavo tvarovaný kovový rám na koncoch ramien nesie zastrené sklenené tienidlá, ktoré tvoria zaujímavý pohľad rozsvietené i zhasnuté. Ramená minimalistického lustra sa dajú natáčať podľa potreby.

Snaha zostať relevantná je zrejmá aj používaním nových prístupov. Inovatívne technológie hrajú prím napríklad pri svietidle Turner, ktorého názov odkazuje k premenlivému charakteru podľa aktuálneho natočenia. Okolo zdroja svetla sú rozprestreté orbity, ktoré tvoria konštrukciu pre poťah zo striekaného polyméru. Ten krásne rozptýli svetlo po miestnosti.

Viac na www.pholc.se

Produkty značky Pholc

Stránka 1 ze 2 1 2

Jste z Česka? Přejděte na Pholc
Shopping from the EU? Switch to Pholc

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť