O DesignVille

DesignVille je obchod zameraný na vysoko kvalitný nábytok, osvetlenie a doplnky od prémiových značiek a velikánov škandinávskeho dizajnu.

Showroom DesignVille

Začiatok príbehu DesignVille

Vybavení skúsenosťami nazbieranými za roky v e-commerce pretvorili v roku 2014 nadšenie pre škandinávsky dizajn na miesto plné toho najlepšieho, čo ponúka. Zakladatelia DesignVille – manželia Katka a Michal Horákovci – ako vyštudovaní produktoví dizajnéri najviac oceňujú účelné formy a špičkové remeselné prevedenie. Kurátorským okom vyberajú produkty, ktoré výnimočným spôsobom kĺbia funkčnosť s krásou a eleganciou.

Zakladatelé DesignVille

Na čom si v DesignVille zakladáme?

Kvalita a originály.

Veríme, že investovať do kvality sa oplatí. Špičkové materiály a precízne prevedenia nielenže dlhšie vydržia, ale sú potechou oka i duše pri každodennom kontakte s nimi. Veríme, že aj deti spoznajú kvalitu a dobrý vkus, a že keď vyrastajú v ich obklopení, budú sa ich držať aj v dospelosti.

Mnohé kúsky na DesignVille sú preverené desaťročiami, niektoré dokonca nesú označenie dizajnová ikona. Napriek tomu, že je ich dizajn veľmi často kopírovaný, vo švíkoch, spojoch, detailoch, a predovšetkým životnosti rozoznáte originál od kópie. Že u nás nájdete iba originály, snáď ani netreba dodávať.

Starostlivý výber.

Na DesignVille ponúkame iba kvalitné štýlové veci. Také, ktoré by sme si bez váhania dali domov. A tiež tak robíme. Na našom e-shope aj vo vyladenom showroome v Brne preto nájdete len remeselne dokonalý nábytok, svietidlá a doplnky od prémiových značiek a renomovaných velikánov designu. U nás hľadajte eleganciu a štýl. Buďte nároční, pretože my sme tiež!

Osobný a profesionálny prístup.

Ako tím profesionálnych milovníkov designu odboru rozumieme a radi poradíme. Po odoslaní objednávky vás nenecháme na pochybách. Vždy budete vedieť, ako sa to s doručením má. Akonáhle sa nám dostane objednaný tovar pod ruku, nespočetnekrát každý kúsok obrátime pre uistenie, že na cestu k vám pustíme iba designovky v perfektnom stave.

Sme tiež profesionálnym partnerom pre architektov, interiérových dizajnérov a veľkoobchodných odberateľov. Ponuky spracujeme rýchlosťou blesku a poskytneme všetok potrebný servis, čo sa týka vzorkovania, možnosti dlhšieho uskladnenia a pod.

Skladové zásoby a rýchlosť dodania.

Držíme tisíce položiek skladom, pretože vieme, ako veľmi sa na vybranú dizajnovku tešíte. Najmä doplnky, svietidlá a menší nábytok expedujeme ihneď a spravidla k vám doputujú hneď nasledujúci pracovný deň. Pri produktoch na objednanie priebežne aktualizujeme predpokladané dodacie lehoty a naše nákupné procesy sme vyladili tak, aby sa k vám aj produkty objednávané priamo pre vás dostali čo najskôr.

Showroom DesignVille - Ferm Living koutek

Na záver len motto Vivienne Westwood, ktoré našu filozofiu dokonale vystihuje:

„Buy less, choose well!“ (Kupuj menej, vyberaj dobre)

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť