O DesignVille

Kto sme? Katka a Michal. Manželia. Absolventi štúdia produktového designu. A milovníci designu predovšetkým. Hlavne toho interiérového, a najradšej škandinávskeho. Máme radi čisté a účelné formy a prírodné materiály.

Zakladatelia DesignVille

Čomu veríme a čo nájdete v DesignVille?

Kvalita.

Veríme, že investovať do kvality sa oplatí. Kvalitné materiály a precízne spracovanie nielenže vydržia dlhšie, ale sú príjemné pre oko i dušu, keď s nimi prichádzate do kontaktu každý deň. Veríme, že kvalitu a dobrý vkus spoznajú aj deti. A že keď v nich vyrastú, budú sa ich držať aj v dospelosti.

Pozorný výber.

V DesignVille ponúkame len kvalitné štýlové veci. Takéto veci by sme si bez váhania vzali domov. Mnohé z nich už doma vlastníme a používame. Pre nás dizajnový obchod neznamená, že vás zahltíme rádoby vtipnými hrnčekmi a plastovými kuchynskými pomocníkmi všetkého druhu. Hľadajte u nás eleganciu a štýl. Buďte nároční, pretože my sme tiež!

Osobná pozornosť.

Jsme malá rodinná firma. Rozumieme našej činnosti a radi vám poradíme. Venujeme sa vám osobne,  môžete sa nás kedykoľvek na čokoľvek opýtať. Ani po odoslaní objednávky vás nenecháme na pochybách a budete vedieť, ako prebieha dodávka.

Bezčasie.

Zaobstarajte si vankúše, vázy alebo dekorácie podľa najhorúcejších trendov. V prípade nábytku však chcete nadčasovosť. Mnohé z predávaných kusov sú overené desaťročiami. Hľadajte označenie "dizajnová ikona"; tieto predmety už dokázali svoju nadčasovosť.

Originály.

Populárne dizajnové ikony majú aj svoje plagiáty. Hoci na prvý pohľad vyzerajú rovnako, rozdiel sa skrýva v detailoch. Vo švoch, v spojoch, v použitých materiáloch. Netreba dodávať, že tu nájdete len originály.

A na záver? Páči sa vám dizajnový nábytok a doplnky, ale zdajú sa vám drahé? Skúste heslo Vivienne Westwood:

„Buy less, choose well!“ (Kupujte menej, vyberajte dobre!)

S kým spolupracujeme?

Pozrite si zoznam značiek, ktoré predávame, ako aj možnosti spolupráce.

 

Zakladatelia DesignVille

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím