Rig-Tig

Dánsko

Rig-Tig je mladšou sestrou dánskej značky Stelton, ktorá je po celom svete desiatky rokov známa ako výrobca kvalitných termosiek, kanvíc a ďalších jedálenských a domácich doplnkov. Sortiment značky Rig-Tig ide viac pod pokrievku a zameriava sa na produkciu maximálne funkčných a zároveň dizajnových kuchynských doplňkov, ktoré ponúka neobvyklé riešenia pre vašu kuchyňu a jedáleň.

Dánska značka Rig-Tig spôsobuje revolúciu vo varení. V návrhoch doplňkov do kuchyne hľadá nevšedné spôsoby, ako vám uľahčiť a spríjemniť čas strávený prípravou jedla. Kuchynský sortiment značky Rig-Tig navrhujú svetovo známi dizajnéri, ktorí vytvárajú hravý a multifunkčný dizajn s dôrazom na ekologickú udržateľnosť, ktorý je tiež často ocenený prestížnymi dizajnovými cenami. Rig-Tig skrátka miluje všetko, čo ku kuchyni patrí a kladie si cieľ zefektívniť váš čas strávený každodennou prípravou jedla a spríjemniť dobu, ktorú venujete víkendovému pečeniu.

Produkty značky Rig-Tig

Stránka 1 ze 2 1 2

Jste z Česka? Přejděte na Rig-Tig

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím