Flexa

Dánsko

Z túžby vnášať prostredníctvom kvalitného severského nábytku radosť do detských životov sa zrodila značka Flexa. Svoju misiu plní už od roku 1972.

Porozumenie hodnotám dánskeho dizajnu prepojila s porozumením deťom, od tých najmenších po dospievajúce. Na s vekom sa meniace potreby reaguje dizajnom, ktorý rastie spolu s nimi. Žiadaná flexibilita je hlavným pilierom dánskej značky – nakoniec samotný názov Flexa odkazuje práve k nej. Väčšina nábytku tak ponúka možnosti konfigurácie či rôznych využití, ktoré vám napomôžu reagovať na stále sa meniace charakter detského interiéru a vytvoriť svojej ratolesti optimálny priestor pre hry, spánok i štúdium.

Práve tieto aktivity udávajú tón portfóliu dánskej značky, v ktorom nechýbajú nízke i zvýšené postele, stoly a stoličky, úložné priestory ani drevené hračky. Príkladom je kolekcia Popsicle, ktorá svojou hravosťou prebúdza detskú kreativitu, zachováva si však súčasne aj kvality škandinávskeho dizajnu, ako sú čisté línie a prírodné materiály.

Snahu ponúknuť deťom stimulujúce prostredie v akomkoľvek veku sprevádza tiež dôraz na bezpečnosť každého jednotlivého kusu. Premieta sa do všetkých aspektov nábytkárskej tvorby či už ide o samotný dizajn, kvalitu spracovania, alebo vybrané materiály.

Viac na www.flexaworld.com.
 

Produkty značky Flexa

Stránka 1 ze 4 1 2 3 4

Jste z Česka? Přejděte na Flexa
Shopping from the EU? Switch to Flexa

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť