BorasTapeter

Švédsko

BorasTapeter je najstaršou švédskou firmou a jednou z najznámejších svetových firiem zameranú na výrobu dizajnových tapiet na stenu, ktorých motívy pochádzajú z per významných svetových dizajnérov. Firma s viac ako storočnou históriou si zakladá na exkluzívnom spracovanie tapiet, pričom čerpá inšpiráciu zo švédskej histórie a tradície a vytvára z nich nadčasové motívy zdobiace domovy ľudí po celom svete.

História značky BoråsTapeter siaha až do roku 1905, kedy ju založil Waldemar Andren s jediným cieľom - vytvárať tapety, ktoré by mohli zdobiť domov každého. Za viac ako sto desať rokov svojej existencie sa z BorasTapeter stala nielen jedna z najznámejších švédskych firiem, ale spoločne s Engblad&Co tiež predstavuje popredný predajca tapiet v severských krajinách aj na celom svete.

Firma po celú dobu svojho pôsobenia spolupracuje s poprednými švédskymi i svetovými dizajnérmi, akými sú napríklad Arne Jacobsen, Stig Lindberg či Viola Gråsten. Tapety z maximáne kvalitného papiera spracovaného s ohľadom na ekológiu nesú vzory inšpirované prírodou, švédsku históriou a tradíciami aj moderné motívy podľa najaktuálnejších trendov. Zo širokej ponuky BorasTapeter si teda ľahko vyberiete, či už hľadáte minimalistické vzory, farebné tapety, elegantný vzory či chcete stenám dodať elegantný plastický kabát.

Chcete sa o značke či škandinávskych tapetách dozvedieť viac? Čítajte na našom blogu:

Viac na borastapeter.com.

Produkty značky BorasTapeter

Stránka 1 z 8 1 2 3 8

Jste z Česka? Přejděte na BorasTapeter

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím