noo.ma

Poľsko

S cieľom prinášať ľahkosť a radosť do každého dňa sa pomerne mladá značka noo.ma stala na poli designu rýchlo žiadanou. Portfólio stavia na príjemných tvaroch, minimalizme, širokej farebnej palete a prémiovej kvalite za dostupnejšie ceny.

Značku noo.ma založila dvojica kamarátov Damian a Cyprian v roku 2017. Ako študenti architektúry a urbanizmu nemali ani najmenšie skúsenosti s nábytkom, zato boli odhodlaní vytvoriť kolekciu funkčných dizajnových kúskov, ktoré sa pozerajú na nadčasovosť sviežou perspektívou. Prvú kolekciu vytvorili v provizórnych priestoroch bytu, úspech ich dizajnu značku noo.ma bleskovou rýchlosťou vyniesol medzi zavedené v odbore. Dnes má noo.ma vlastný tím dizajnérov tvoriacich portfólio s viac ako 150 autorskými kúskami.

Víziou noo.ma je plniť domovy nábytkom žiarivých farieb a nadčasových tvarov, ktorý vytvorí krásne a osobité prostredie, zároveň bude cenovo o niečo dostupnejšie. Esteticky hľadajú správny balans medzi moderným a klasickým, aby sa s ľahkosťou zaradili do širokého spektra štýlov a zároveň rešpektovali osobitý vkus každého z nás. Všetky kúsky portfólia sa vyrábajú v Európe a sú v súlade so zásadami udržateľnosti.

Medzi najznámejšie kúsky patria konferenčné stolíky Kob, kolekcia Nokk, prehozy Tul, alebo komody Met.

Viac na www.noo.ma

 

Produkty značky noo.ma

Stránka 1 ze 2 1 2

Jste z Česka? Přejděte na noo.ma
Shopping from the EU? Switch to noo.ma

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť