&Tradition

Dánsko

&Tradition (AndTradition) je dánska dizajnová značka, synonymum severského dedičstva v súčasnom modernom dizajne. Svojim menom chce &Tradition zdôrazniť postup, ktorým tvorí svoje produkty: kombinácia poctivého remesla, moderného dizajnu a severskej tradície vysokej kvality.

Značku &Tradition môžete poznať predovšetkým pre jej svietidlá, medzi ktorými je možné rozoznať hneď niekoľko dizajnových ikon. Za všetky menujme legendárnu kolekciu svietidiel Flowerpot alebo lampy Bellevue od Arne Jacobsena.

Práve Arne Jacobsen, či ďalší velikáni severského dizajnu, akými sú Verner Panton alebo Jørn Utzon, predstavujú "starých majstrov", ktorých návrhy &Tradition kombinuje s moderným prevedením i prácou mladých škandinávskych dizajnérov (napr. Norm Architects). Ostatne, spojenie tradície a moderny, rovnako ako remesla a umenia, predstavuje kľúčovú filozofiu firmy.

Obľúbenými kúsky sú tiež stoličky a stoly kolekcie In Between, kreslá Little Petra známe vďaka poťahu z ovčej vlny alebo modernistická kolekcie Hvidt a Mølgaard zahŕňajúce stoličky, stoly a kreslá.

Viac na andtradition.com.

 

Produkty značky &Tradition

Stránka 1 z 17 1 2 3 17

Jste z Česka? Přejděte na &Tradition
Shopping from the EU? Switch to &Tradition

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť