Ferm Living

Dánsko

Ferm Living je dánska značka vyrábajúca nábytok a doplnky. Dizajn od Ferm Living je typický svojou jednoduchou estetikou s výraznými grafickými prvkami.

Značku Ferm Living založila v roku 2005 dizajnérka Trine Andersen. Firma začala pôvodne ako grafické štúdio, pole pôsobnosti sa však rýchlo rozšírilo do oblasti interiérového dizajnu, keď bola v roku 2006 predstavená prvá kolekcia tapiet.

Značka Ferm Living vyrába produkty z tradičných materiálov, ktoré remeselníci využívali po storočia. Tam, kde je to možné, preferuje udržateľné či organické materiály. Medzi materiály teda nájdete zástupcov ako sú organická bavlna, recyklovaný papier, koža, drevo, porcelán a kov. Okrem nábytků a doplnkov do bytu vyrába aj Ferm Living aj tapety.

Veľkej obľube sa teši predovšetkým rozsiahla kolekcia kvetináčov Plant Box. Nadčasové a elegantné hrantíky značka vyrába v niekoľkých prevedeniach a farbách. Sú z odolného kovu, preto môžu slúžiť rovnako dobre na balkóne aj vnútri domu. Vďaka príslušenstvu sa z nich okrem nositeľov živých rastlín rýchlo stanú tiež dizajnové odkladaci plochy alebo konferenčné stolíky.

Okrem dospelých si medzi produktmi vyberú aj deti. Je im určená celá kolekcia Safari s množstvom hier a vankúšov so zvieracími motívmi. Malým priaznivcom dizajnu sa určite zapáči tiež domčeky Miniature Funkis, ktoré sú detskú replikou dvojposchodového domčeku vo funkcionalistickom štýle. Sedieť u neho môžu napríklad v pohodlí sedacieho vaku Pear.

Viac na fermliving.com.

Produkty značky Ferm Living

Stránka 1 z 20 1 2 3 20

Jste z Česka? Přejděte na Ferm Living
Shopping from the EU? Switch to Ferm Living

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť