Lind DNA

Dánsko

Na výbere vecí, ktoré nás obklopujú, skutočne záleží – práve s týmto presvedčením tvorí dánska značka Lind DNA svoje portfólio. Nájdete v ňom preto množstvo doplnkov pre domácnosť, ktoré sa vyznačujú dlhou životnosťou, širokým využitím aj vycibreným štýlom nesúcim odkaz škandinávskeho minimalizmu.

Za jej vznikom aj radom úspešných návrhov značky stojí Preben Lind. Značku založil v roku 2013 v dánskom meste Aarhus, odkiaľ dnes jej produkty putujú k lokálnym zákazníkom aj k tým za hranicami. Pod jednou strechou tu sídli vedenie, kreatívne zázemie aj produkcia.

Práve lokálna výroba je jedným z pilierov udržateľného prístupu, ktorý dánska značka implementuje na niekoľkých úrovniach. Vďaka čistej estetike zostávajú produkty stále aktuálne, ich kvalitné spracovanie súčasne zaručuje minimálne opotrebenie napriek každodennému používaniu.

Niekoľko materiálov (medzi nimi recyklovaná koža s certifikáciou Oeko-Tex na prvom mieste) a charakteristických línií sa prelína celou ponukou značky. Tá dnes už zahŕňa celú škálu dizajnových doplnkov, veľkému úspechu sa ale od samého začiatku teší predovšetkým kolekcia koženého prestierania Curve so špecificky zaoblenými okrajmi. Spolu so sériou kameninového riadu Curve pozdvihnú slávnostnú tabuľu aj každodenný zážitok z jedla.

Viac na linddna.com

Produkty značky Lind DNA

Stránka 1 ze 3 1 2 3

Jste z Česka? Přejděte na Lind DNA
Shopping from the EU? Switch to Lind DNA

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť