Barová stolička Beetle, celopolstrovaná

Značka: Gubi Dizajnér: GamFratesi Kolekcia: Stoličky Beetle

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 199,00 € Cena bez DPH: 999,17 €

Elegantná barová stolička Beetle, ktorú pre Gubi navrhlo dizajnérske duo GamFratesi. Výška 65 cm. Prevedenie: celopolstrovaný sedák textílií Kvadrat Remix.

Kolekciu stoličiek Beetle navrhlo pre značku Gubi dizajnérske duo GamFratesi. Inšpiráciu pre návrh týchto stoličiek čerpali dizajnéri v anatómii chrobáka. Škrupina stoličky je anatomicky tvarovaná podľa kroviek chrobáka, je rovnako pevná, avšak zároveň flexibilná.

Uvedená cena zodpovedá prevedeniu v poťahu látkou Remix. Tento variant stoličky je k dostaniu s polstrovanie celého sedadla v nespočetných farebných variantov (na dotaz). Má kovovú konštrukciu v čiernej farbe, avšak za príplatok je možná tiež konštrukcia v mosadze alebo čiernom chrómu (túto požiadavku uveďte do poznámky v objednávke). Štandardne dodávané s plastovými klzáky, plstené na vyžiadanie.

V ponuke tiež variant bez polstrovania.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 108 cm
Hĺbka: 58 cm
Výška sedadla: 65 cm
Šírka: 54 cm
Výška stoličky: nízka barovka (výška sedenia cca 65 cm)
Farba: sivá
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Kód produktu GUB-10235-PGB

Jste z Česka? Přejděte na Barová židle Beetle, polstrovaná
Shopping from the EU? Switch to Beetle Counter Chair Fully Upholstered, Remix

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť