Stolička Co Chair s podpierkami rúk dark oak, Dakar 0842

Značka: Audo (Menu) Dizajnér: Norm Architects Kolekcia: Stoličky Co Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

630,00 € Cena bez DPH: 525,00 €

Stohovateľná stolička Co Chair s podpierkami rúk vo variante z tmavo lakovaného dubu s čalúneným sedákom v kóži Dakar 0842, ktorú pre dánsku značku Menu navrhli dizajnéri z Norm Architects.

Spoločne, navzájom alebo dohromady, to sú slová dokonale vystihujúci význam názvu "Co". Stolička vznikla v spolupráci Norm Architects a spoločnosti The Office Group na základe rozsiahlych štúdií a poznatkov o potrebách na pracovisku.

Všestrannosť dizajnu je výsledkom premyslenej konštrukcie a rozsiahlej palety materiálov. Multifunkčné stoličky sa prispôsobí širokému spektru potrieb a štýlov interiéru. Stolička je vyrobená zo štýlového, trochu robustného oceľového rámu s lakovaným povrchom, ktorý však zaručuje dostatočnú kvalitu a dlhú životnosť. Konštrukcia operadla je upravená tak, aby poskytovala výnimočnú podporu. Stolička je stohovateľná, umožňuje tak nad seba uskladniť až 10 stoličiek.

Kolekcia stoličiek Co Chair obsahuje niekoľkých variantov stoličiek s opierkami rúk aj bez podrúčiek.

Výška: 80 cm
Dĺžka: 49,5 cm
Výška sedadla: 45 cm
Šírka: 50 cm
Farba: čierna, tmavé drevo
Materiál: dubové drevo, koža, oceľ
Stohovateľné: áno
Sedák: čalúnený, drevo
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu AUD-1165004-011H00ZZ
EAN 5709262031702

Jste z Česka? Přejděte na Co Chair s područkami dark oak, Dakar 0842
Shopping from the EU? Switch to Co Chair with Armrest, dark oak / Dakar 0842

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť