Daybed, Mode 003

Značka: Nichba Kolekcia: Daybed

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 199,00 € Cena bez DPH: 1 832,50 €

Minimalistická Daybed od dánskej značky Nichba z lakovanej ocele s polstrovaním v prémiovej látke Mode 003 od Maharam.

Vytvorená v harmonickom súlade s filozofiou firmy Nichba, odpočinková Daybed prinesie dotyk severského minimalizmu a surového industrializmu do akéhokoľvek priestoru. Vďaka elegantnej kombinácii vysoko kvalitných materiálov a priemyselného dizajnu bola navrhnutá tak, aby vo vašich domovoch vydržala dlhé roky.

Maximálne pohodlie zaistí matrac zo studenej peny ručne vyrábaný v Dánsku potiahnutý prémiovou textíliou alebo kožou v neutrálnych odtieňoch. Oceľový rám leňošky je vyrobený v EU.

Výška: 31 cm
Hĺbka: 85 cm
Šírka: 190 cm
Farba: krémová
Materiál: textilný poťah, práškovo lakovaná oceľ
Sedák: čalúnený
Podnož: kov
Kód produktu NCH-900121
EAN 5713539001077

Jste z Česka? Přejděte na Daybed, Mode 003
Shopping from the EU? Switch to Daybed, Mode 003

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť