Truhlíky na kvety Plant Box od Ferm Living

Značka: Ferm Living

Plant Box sú elegantné nadčasové dizajnové truhlíky na kvety od dánskej značky Ferm Living. Sú buď umiestnené na subtílnym podstavci alebo slúži na postavenie na parapet či policu.

Milovníci zelene vo vnútri svojich domovov iste ocenia dizajnové obaly na kvetináče, ktoré ich rastlinám pristanú a vytvorí tiež neprehliadnuteľný doplnok domácnosti. Rad Plant Box od Ferm Living je nielen funkčný, odolný a pekne vyzerajúcí, ale tiež veľmi variabilný. Vďaka niekoľkým doplnkom môžu jej zástupcovia slúžiť aj ako odkladacie plochy pre časopisy alebo ako menšie stolíky.

Plant Box sa vyrába hneď v niekoľkých farbách a variantoch. Od malých boxov bez podnoží, ktoré sa perfektne hodia do políc alebo napríklad na parapet, až k tým vyšším s podnožou. Tie sú vhodné pre popínavky alebo ako organizér napríklad na rukavice a klobúky, pokiaľ práve nie je po ruke vhodná kvetina.

Tvorcovia z Ferm Living navrhli nadčasové hrantíky s myšlienkou viacnásobného využitia, preto sú k nim na výber tiež rôzne rozdeľovače alebo obaly na kvetináče, ktoré sa dajú vložiť do kvetináča. Ten potom nemusí celý slúžiť len rastline, ale jeho použitia môže byť dvojaký. Plant Box je tak skvelú a predovšetkým multifunkčné radom doplnkov.

Produkty v kolekcii Plant Box

Jste z Česka? Přejděte na Truhlíky Plant Box
Shopping from the EU? Switch to Plant Box

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť