Dizajnér

Herman Studio

Dánsko

Helle Herman Mortensen a Jonas Herman Pedersen sú partnermi v osobnom aj profesionálnom živote. Spoločne tvoria Herman Studio, dizajnérske štúdio, ktoré sa zameriava na dizajn nábytku a interiérov s dôrazom na históriu a identitu, ktoré ich obklopujú.

Dizajnérske štúdio so sídlom v Kodani bolo založené v roku 2012 a spolupráca s renomovanými značkami ako Skagerak, Flexa World a Form & Refine na seba nenechali dlho čakať. V portfóliu DesignVille nájdete výsledok úspešnej spolupráce s dánskou značkou Ferm Living: nadčasovú kolekciu stoličiek Herman alebo kolekciu kvetináčov Bau.  

Helle a Jonas pristupujú k procesu navrhovania holisticky. Veria, že takto vzniká kvalitný dizajn, ktorý je starostlivo premyslený od počiatočného konceptu až po konečný produkt. Interakcia medzi jednotlivými fázami celého tvorivého procesu je kľúčová - skicovanie, modelovanie a prototypovanie sa neustále prelínajú, čo dizajnérskej dvojici umožňuje nazerať na dizajn z rôznych perspektív.

Či už je cieľom dizajnérov vytvoriť pohodlné kreslo alebo originálny doplnok, do svojich návrhov vkladajú vášeň pre dizajn. To sa odráža v estetike, konštrukcii a výbere tých najlepších materiálov.

Viac na hermanstudio.dk.

Produkty od Herman Studio

Stránka 1 ze 2 1 2

Jste z Česka? Přejděte na Herman Studio
Shopping from the EU? Switch to Herman Studio

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť