Jedálenský stôl Nord 180 cm, white pigmented oiled oak

Značka: Bolia Dizajnér: Glismand & Rüdiger Kolekcia: Stoly a lavice Nord

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 566,00 € Cena bez DPH: 2 971,67 €

Rozkladací jedálenský stôl z kolekcie Nord navrhlo pre značku Bolia dizajnérske duo Glismand & Rüdiger. Prevedení z bielo pigmentovaného olejovaného dubového dreva. Dĺžka: 180 cm.

Stôl Nord spája funkčnosť s kvalitou precízne zpracovaného masívneho dreva. Dánska dvojica Glismand & Rüdiger uplatnila svoj zmysel pre estetiku a detail pri navrhovaní skladacieho stola. Škandinávsky dizajn v jeho najčistejšej forme dotvára dômyselné prepojenie podstavných častí v podobe výrazných čapových spojov, ktoré dominujú celému stolu. Dokonalá harmónia všetkých prvkov vytvára dizajnový stôl, ktorý sa stane stredobodom vašej jedálne.

Jedálenský stôl možno ľahko rozšíriť pomocou prídavných stredových dílov pro veľké rodinné stretnutia alebo posedenie s priateľmi. Maximálna dĺžka je 330 cm, predlžovacie diely nie sú súčasťou.

Výška: 71,6 cm
Dĺžka: 180 cm
Šírka: 100 cm
Farba: svetlé drevo
Materiál: olejovaný dub
Podnož: drevo
Tvar: obdĺžnik
Doska: drevo
Kód produktu BOL-03-033-65_6816336

Jste z Česka? Přejděte na Stůl Nord 180 cm, white oak
Shopping from the EU? Switch to Nord Table 180 cm, white oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť