Jedálenský stôl Nord 220 cm, black oak/oiled oak

Značka: Bolia Dizajnér: Glismand & Rüdiger Kolekcia: Stoly a lavice Nord

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 839,00 € Cena bez DPH: 3 199,17 €

Rozkladací jedálenský stôl z kolekcie Nord navrhlo pre značku Bolia dizajnérske duo Glismand & Rüdiger. Prevedení z olejovaného dubového dreva s čiernou olejovanou dubovou podnožou. Dĺžka: 220 cm.

Stôl Nord spája funkčnosť s kvalitou precízne zpracovaného masívneho dreva. Dánska dvojica Glismand & Rüdiger uplatnila svoj zmysel pre estetiku a detail pri navrhovaní skladacieho stola. Škandinávsky dizajn v jeho najčistejšej forme dotvára dômyselné prepojenie podstavných častí v podobe výrazných čapových spojov, ktoré dominujú celému stolu. Dokonalá harmónia všetkých prvkov vytvára dizajnový stôl, ktorý sa stane stredobodom vašej jedálne.

Jedálenský stôl možno ľahko rozšíriť pomocou prídavných stredových dílov pro veľké rodinné stretnutia alebo posedenie s priateľmi. Maximálna dĺžka je 420 cm, predlžovacie diely nie sú súčasťou.

Výška: 71,6 cm
Dĺžka: 220 cm
Šírka: 100 cm
Farba: svetlé drevo
Materiál: olejovaný dub
Podnož: drevo
Tvar: obdĺžnik
Doska: drevo
Kód produktu BOL-03-033-70_6311410

Jste z Česka? Přejděte na Stůl Nord 220 cm, black/oiled oak
Shopping from the EU? Switch to Nord Table 220 cm, black / oiled oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť