Křeslo Dorso, black powder coated steel / Olavi by HAY 16

Značka: HAY Dizajnér: GamFratesi Kolekcia: Kreslá Dorso

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 389,00 € Cena bez DPH: 1 157,50 €

Dizajnové kreslo z kolekcie Dorso od značky HAY. Prevedenie s čiernou oceľovou podnožou a čalúnením v látke Olavi by HAY 16.

Kreslo je súčasťou kolekcie Dorso, ktorú pre značku HAY navrhlo dizajnérske štúdio GamFratesi. Dizajnéri navrhli nielen relaxačný, ale tiež funkčný kus nábytku. Aby toho dosiali, nohy pripevnili k okrúhlej otočnej koľajnici, ktorá poskytuje 360-stupňové otáčanie. Skombinovali tak elegantné oblé tvary škrupiny spolu s praktickou otočnou základňou.

Vďaka kompaktným rozmerom, otočnému mechanizmu a vysokej úrovni komfortu je kreslo Dorso vhodné pre každé prostredie. 

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie s čiernou oceľovou podnožou a čalúnením v látke Olavi by HAY. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

Výška: 72 cm
Hĺbka: 69 cm
Výška sedadla: 40 cm
Šírka: 78 cm
Farba: tmavo zelená
Materiál: textilný poťah, práškovo lakovaná oceľ
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AA717-A001-AA11-01DL

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Dorso, black/Olavi 16
Shopping from the EU? Switch to Dorso, black/Olavi 16

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť