Kreslo Pacha, Karakorum 001/black

Značka: Gubi Kolekcia: Kreslá Pacha

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×
K videniu v showroome Brno

3 499,00 € Cena bez DPH: 2 915,83 €

Kreslo Pacha od dánskej značky Gubi v prevedení z látky Karakorum 001 (PGD) s otočnou podnožou v čiernom odtieni.

Legendárny francúzsky dizajnér Pierre Paulin pôvodne navrhol kreslo Pacha v roku 1975. Paulin navrhol kreslo v súlade s meniacim sa štýlom svojej doby a nahradil strohosť povojnového dizajnu novým, energickým prístupom.

Pacha predstavuje skutočnú eleganciu s dokonalými proporciami a ľahkým nadvihnutím pomocou podnože. Organické tvary kresla sú koncipované tak, aby slúžili telu, poskytujúc pohodlie a útulnosť. Kreslo Pacha je dizajnový, funkčný kúsok, ktorý vnáša život a charakter do každého interiéru.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie kresla z látky cenovej kategórie D s otočnou podnožou v čiernom odtieni. Cena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

Výška: 77 cm
Hĺbka: 85 cm
Výška sedadla: 37 cm
Šírka: 65 cm
Farba: krémová
Materiál: preglejka, textilný poťah
Sedák: čalúnený
Podnož: drevo, otočná
Podrúčky: bez podrúčok
Kód produktu GUB-10062895

Jste z Česka? Přejděte na Křeslo Pacha, Karakorum 001/black
Shopping from the EU? Switch to Pacha Lounge Chair, Karakorum 001/black

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť