Lavica CPH Deux 215 L140, ink black/oak

Značka: HAY Dizajnér: Ronan & Erwan Bouroullec Kolekcia: CPH Deux

Do wishlistu

Dostupnosť: 8 - 10 týždňov

679,00 € Cena bez DPH: 565,83 €

Kolekcia Hay Copenhague Deux bratov Bouroullec je rad univerzálnych stolov a lavíc navrhnutých špeciálne pre kompaktné priestory. Rad 215 predstavuje obdĺžnikové lavice, ktoré sú ponúkané v troch rozmerových variantoch.

V roku 2012 bol dánsky výrobca Hay požiadaný Kodanskú univerzitou o navrhnutie kolekcie nábytku. Výsledkom je rad dizajnových kúskov CPH Deux, ktoré sú úspešné z hľadiska funkčnosti a jednoduchosti. Milovníci škandinávskeho minimalizmu si teda prídu na svoje.

Lavica Copenhague Deux 215 stelesňuje všetky prednosti klasického dánskeho dizajnu. Svojim priamočiarym a elegantným tvarom spĺňa vysoké estetické štandardy. Aj z hľadiska funkčnosti a kvality absolútne nič nechýba.

Môže byť použitá ako jedálenská stolička vo spojením so stolmi CPH Deux 210 alebo môže stať jednoducho sama. Sedacia doska je opatrená laminátovou povrchovou úpravou, vďaka ktorej je plocha matná a príjemná na dotyk. Úzke šikmé nohy sú vyrobené z dubového alebo bukového dreva a tvorí tak atraktívny kontrast k veľmi inovatívnemu sedáku.

Lavica je k dispozícii v rôznych farebných variantoch a prevedeniach.
 

Výška: 45 cm
Dĺžka: 140 cm
Šírka: 35 cm
Farba: čierna, dub
Materiál: dubové drevo, laminát
Sedák: drevo
Podnož: drevo
Kód produktu HAY-AA668-A325-AA73

Jste z Česka? Přejděte na CPH Deux 215 L140, black/oak
Shopping from the EU? Switch to CPH Deux 215 L140, black/oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť