Luster Apollo 745, white opal glass

Značka: HAY Kolekcia: Svietidlá Apollo

Do wishlistu

Dostupnosť: 2 - 3 týždne Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 399,00 € Cena bez DPH: 1 165,83 €

Luster Apollo z opálového skla a hliníka pre dánsku značku HAY navrhol Nikolaj Lorentz Mentze zo STUDIO 0405. Prevedenie so šiestimi ramenami.

Navrhnutý Štúdiom 0405, Apollo Chandelier predstavuje klasický luster v modernom kabátiku. Má niekoľko drobných tienidiel so zaoblenými tvarmi, ktoré sú ručne fúkané z opálového skla a umiestnené na ladné hliníkové ramená. Vďaka svojmu jednoduchému a harmonickému dizajnu je luster vhodný na použitie ako v domácich, tak aj verejných priestoroch. Bez toho, aby pôsobil rušivým dojmom, stane sa prirodzene stredobodom miestnosti, ktorý upúta na prvú dobrú.

Výška: 42 cm
Dĺžka: 65 cm
Šírka: 72 cm
Farba: biela
Materiál: hliník, opálové sklo
Dĺžka kábla: 6 m
Krytie: IP20
Hlavný materiál: sklo
Pätica / zdroj: G9
Kód produktu HAY-AC180-C590-AB28
EAN 5710441336570

Jste z Česka? Přejděte na Lustr Apollo 745, white
Shopping from the EU? Switch to Apollo Chandelier 745, white

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť