Mlynčeky Bottle od Menu

Značka: Menu Dizajnér: Norm Architects

Hravosť spolu s minimalizmom sa spája v dizajne mlynčekov na soľ a korenie Bottle značky Menu. Za ich už ikonickým vzhľadom stoja dizajnéri z dánskeho štúdia Norm Architects.

Kým vzhľad mlynčekov Bottle pripomína skôr fľašu než klasické mlynčeky na soľ a korenie, ich výnimočnosť spočíva predovšetkým v kvalitnom keramickom mechanizme zaisťujúcim pohodlné mletie soli, korenia alebo semienok. Mlynček naviac dizajnéri umiestnili netradične do hornej časti, preto sa korenie nesype samovoľne von. Aj vďaka ľahkému nastaveniu hrubosti mletia pootočením viečka je používanie mlynčekov Bottle jednoduché a pohodlné.

 

Škandinávska estetika sa premieta aj do farebných prevedení. Mlynčeky Bottle zaobstaráte hneď v niekoľkých tlmených odtieňoch odolného plastu s dreveným či kovovým viečkom. Novšími prírastkami v kolekcii pomocníkov do kuchyne sú celokovové mlynčeky v elegantnej čiernej a zlatej.

Jste z Česka? Přejděte na Mlýnky Bottle

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím