Lampy E27 od Muuto

Značka: Muuto Dizajnér: Mattias Ståhlbom

Muuto E27 sú štýlové závesné svietidlá, ktorých dizajn reflektuje súčasný trend svietidiel bez tienidiel, ktoré dávajú vyniknúť kráse "obyčajnej" žiarovky.

Podobu lampy Muuto E27 navrhol švédsky dizajnér Mattias Ståhlbom. Jeho cieľom bolo vytvoriť svietidlo, ktoré bude pôsobiť romantickým a moderným dojmom zároveň. Toho sa mu podarilo docieliť predovšetkým vďaka širokej palete farieb, v ktorých sa Muuto E27 vyrába. Môžete tak vyberať medzi neutrálne čiernym alebo bielym variantom, ak sa však rozhodnete interiér oživiť, môžete zvoliť napríklad červenú či žltú.

Svietidlá Muuto E27 dokonale zosobňujú heslo "krása spočíva v jednoduchosti". Výsledný efekt ešte umocníte, ak do priestoru zavesíte svietidiel niekoľko. Nad jedálenský stôl môžete lampy umiestniť do radu za seba a vo väčších miestnostiach, v ktorých chcete z "lustra" urobiť centrálny bod, môžete svídidla viesť z jedného vývodu. Ak dostanete chuť na zmenu, pohrajte sa s dĺžkou jednotlivých káblov a vytvorte tak úplne originálny objekt, ktorý zaručene upúta pozornosť. Lampy Muuto E27 sú veľmi univerzálne, ľahko tak zapadnú do moderných i tradične zariadených interiérov.

 

Produkty v kolekcii Muuto E27

Jste z Česka? Přejděte na Lampy E27
Shopping from the EU? Switch to E27 Lamps

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť