Pohovka Beetle Sofa

Značka: Gubi Dizajnér: GamFratesi Kolekcia: Stoličky Beetle

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 999,00 € Cena bez DPH: 3 332,50 €

Elegantná pohovka Beetle, ktorú pre Gubi navrhlo dánsko-talianskej duo GamFratesi.

Kolekciu Beetle navrhlo pre značku Gubi dizajnérske duo GamFratesi. Inšpiráciu pre návrh sedacieho nábytku čerpali dizajnéri v anatómii chrobáka. Škrupina pohovky je anatomicky tvarovaná podľa kroviek chrobáka, je rovnako pevná, ale zároveň pohodlná.

Tento variant pohovky je iba ilustračný obrázok. Na výber máte polstrovanie v nespočetných variantov textíliou alebo kože v rôznych cenových úrovniach. Pohovka má kovovú konštrukciu v čiernej farbe, avšak za príplatok je možná tiež konštrukcia v rôznych variantoch materiáli (túto požiadavku uveďte do poznámky v objednávke).

Výška: 79 cm
Hĺbka: 63 cm
Výška sedadla: 36 cm
Šírka: 140 cm
Farba: hnedá
Typ pohovky: 2-miestna
Kód produktu GUB-10304-PGB

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Beetle Sofa
Shopping from the EU? Switch to Beetle Sofa

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť