Pohovka Develius 2-miestna

Značka: &Tradition Dizajnér: Edward van Vliet Kolekcia: Pohovky Develius

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 572,00 € Cena bez DPH: 2 976,67 €

Dvojmiestnu modulárnu pohovku Develius navrhol pre dánsku značku & Tradition holandský dizajnér Edward van Vliet.

Develius je stelesnením leňošenie v luxuse. Zámerom návrhára Edwarda van Vliet bolo vytvoriť pohovku, na ktorej sa obyčajné posedenie premení v maximálne komfortný zážitok, pri ktorom človek akoby ľahol do mäkkých vankúšov. Vďaka pohovke tak u seba doma vytvoríte útulný kútik, ktorý bude ako stvorený nielen pre návštevy, ale aj k súkromnému leňošenie.

Systém Develius tvorí 16 modulov s kovovými konzolami pre pripojenie, ktoré sa líšia hĺbkou, šírkou i svojim tvarom. Základ modulu je potom tvorený dreveným rámom s tromi veľkými vankúšmi, ktoré možno doplniť vankúšiky menších rozmerov. Možnosti usporiadania sú tak prakticky nekonečné.

Uvedená cena sa vzťahuje k variante A s textilným poťahom Fiord 151. Vankúše nie sú v cene - cena na vyžiadanie. Iná konfigurácia či prevedení s odlišným poťahom na dotaz.

Šírka: 220 cm
Hĺbka: 89 cm
Farba: svetlo šedá
Materiál: drevo, textil, HR pena (High Resilience)
Typ pohovky: 2-miestna, modulárna
Kód produktu AND-70110001

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Develius 2-místná
Shopping from the EU? Switch to Develius 2-seater

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť