Pohovka Mags Low Armrest Corner Right, Metaphor 015

Značka: HAY Kolekcia: Pohovky HAY Mags

Do wishlistu

Dostupnosť: 4 - 6 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

5 770,00 € Cena bez DPH: 4 808,33 €

Dizajnová rohová pohovka so zníženými podrúčkami Mags Low Armrest z dielne dánskej značky HAY. Prevedenie: textilný poťah Metaphor 015.

Minimalistická pohovka z kolekcie Mags je dizajnovým, do detailu prepracovaným osobitým kúskom. Zaujme kvalitným textilným čalúnením aj jednoduchými zaoblenými líniami, ktoré tvoria veľmi priateľský a prívetivý vzhľad. Vďaka pevnej konštrukcii, mohutnému polstrovaniu, zníženým podrúčkam a hlbokému sedáku sa ihneď zaradia medzi vaše obľúbené, veľmi komfortné miesta určené pre toľko potrebnú relaxáciu a chvíľku pohody. Snúbi tak vytúženú účelnosť s vizuálnym zážitkom. Pohovka sa skladá z niekoľkých modulových jednotiek, ktoré účelnosť a funkčnosť ešte viac umocňujú.

Uvedená cena sa vzťahuje k variante v textilnom čalúnení Metaphor 015 (moduly 1064, 1063, 1861 a 1065). Iné prevedenie na dotaz.

Výška: 67 cm
Dĺžka: 264,5 cm
Šírka: 264,5 cm
Farba: modrá
Materiál: preglejka, polyuretánová pena, textilný poťah, bukové drevo
Typ pohovky: modulárna, rohová
Kód produktu HAY-1064_1063_1861_1063_1065_FG1

Jste z Česka? Přejděte na Pohovka Mags Low Corner, Metaphor 015
Shopping from the EU? Switch to Mags Low Armrest Sofa Corner, Metaphor 015

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť