Polica Eames ESU Bookcase

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames Kolekcia: Eames EDU a ESU

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

3 655,00 € Cena bez DPH: 3 045,83 €

Policový systém Bookcase z kolekcie Eames ESU od značky Vitra.

V 50. rokoch dizajnéri Charles a Ray Eamesoví vyvinuli inovatívnu kolekciu voľne stojacich, multifunkčných políc a stolov. Podobne ako ich predošlé návrhy, aj tieto dodržiavali zásady priemyselnej výroby.

V spolupráci s kanceláriou Eames a holandskou dizajnérkou Hellou Jongeriusom sa starostlivo vybrala nová farebná schéma, ktorá dáva ESU a EDU svieži a moderný vzhľad a zároveň oslavuje ducha 40. a 50. rokov 20. storočia. Kolekcia Eames ESU & EDU ponúka viacero dizajnových prevedení políc. Širšie prevedenie ESU Shelf je k dispozícii v rôznych výškach, od príručnej skrinky až po vysokú knižnicu. Prevedenie Bookcase ESU je trochu užšie a vybavené zásuvkami a posuvnými dverami, ktoré poskytujú praktické možnosti skladovania.

Konštrukcia je vyrobená z čierno lakovanej ocele v kontraste s drevenými časťami, ktoré sú v prevedení z brezového dreva. Farebné panely sú vo viacerých odtieňoch (viz. náhľad v galérii) a sú vyrobené z hliníka.

Výška: 148 cm
Hĺbka: 43 cm
Šírka: 120 cm
Farba: multicolor
Materiál: lakovaná oceľ, brezové drevo, lakovaný hliník
Kód produktu VIT-21302611
EAN 4055737040221

Jste z Česka? Přejděte na Police Eames ESU Bookcase
Shopping from the EU? Switch to Eames ESU Bookcase

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť