Pouf Silo small, coffee grounds

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Hans Hornemann Kolekcia: Poufy Silo

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

525,00 € Cena bez DPH: 437,50 €

Najmenší variant poufu Silo vo farbe coffee grounds látky Bolgheri 4 od dánskej značky Normann Copenhagen.

Poufy Silo zaujmú jednoduchou geometrickou siluetou aj tkanú textílií od talianskeho výrobca Imatex. Poufy sú k dispozícii v deviatich farbách a troch veľkostiach s priemerom 50, 70 a 90 cm. Vybrať môžete z tlmených čierno-hnedých odtieňov ilustrujúcich mestskú eleganciu, cez teplejšie živé tóny, až po paletu modrých odtieňov evokujúci talianske pobrežie.

Poufy Silo majú mäkký, ale napriek tomu pevný povrch, využijete je teda nielen na sedenie, ale napríklad aj k odloženiu časopisov ako alternatívu ku konferenčnému stolíku. Silo sa tak stane dizajnovým aj praktickým doplnkom vašej haly, obývacej izby, šatne či spálne.

Výška: 44 cm
Priemer: 50 cm
Hmotnosť: 6,5 kg
Farba: hnedá
Materiál: preglejka, polyuretánová pena, textilný poťah
Kód produktu NCP-601302
EAN 5712396032903

Jste z Česka? Přejděte na Pouf Silo small, coffee grounds
Shopping from the EU? Switch to Silo Pouf S, coffee grounds

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť