Sofa Crate, london fog

Značka: HAY Dizajnér: Gerrit Rietveld Kolekcia: Záhradný nábytok Crate

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

689,00 € Cena bez DPH: 574,17 €

Crate Sofa navrhol dizajnér Gerrit Rietveld. Sofa má príjemne skosenú opierku chrbta, nízky sed a je vhodné na vonkajšie použitie. Prevedenie: šedobéžová.

Moderná, funkčná a cenovo dostupná kolekcia vonkajšieho nábytku Crate je stelesnením nadčasovosti kvalitného dizajnu. Už v roku 1934 ju navrhol dizajnér Gerrit Rietveld na využitie prebytočných drevených debien. Ikonickú kolekciu na trh znovu uviedla dánska značka Hay v spolupráci s Rietveld Originals. Sériu tvorí sofa, lavica, stoličky s podrúčkami, kreslá a niekoľko druhov stolov a stolíkov, všetko vyrobené s rešpektom k pôvodnému dizajnu a zdieľajúce rovnaké vyvážené proporcie a znateľnú konštrukciu pre minimalizáciu výrobných nákladov a optimalizáciu procesu montáže.

Kolekcia je vyrobená z masívnej borovice s certifikáciou FSC s odolnou povrchovou úpravou vhodnou na vonkajšie použitie. Jednoduchosť série a čistý dizajn odráža architektonický štýl dizajnéra, ktorý poskytuje funkčnosť a pohodlie bez toho, aby zaberal priestor a je pre každého.

Výška: 64,5 cm
Hĺbka: 77 cm
Výška sedadla: 32 cm
Šírka: 134,5 cm
Farba: béžová, sivá
Materiál: borovicové drevo
Sedák: drevo
Podnož: drevo
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu HAY-AE011-C945
EAN 5710441338994

Jste z Česka? Přejděte na Sofa Crate, london fog
Shopping from the EU? Switch to Crate Lounge Sofa, london fog

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť