Dizajnér

Søren Rose Studio

USA

Dánsky podnikateľ a dizajnér Søren Rose založil svoje vlastné dizajnové štúdio s názvom Søren Rose Studio v roku 2009. Dizajnér dnes pracuje v New Yorku, jeho návrhy v sebe tak snúbi škandinávskou estetiku s tou americkou v zaujímavom kontraste.

S presvedčením, že by mal domov odrážať osobnosť svojich obyvateľov, vytvára Søren Rose Studio nábytok, svietidlá a dekorácie so silným výrazom a dôrazom na detail. Ruka v ruke s filozofiou štúdia ide aj snaha vytvoriť produkty, ktoré budú prítomné nehľadiac na plynúce roky a meniace sa trendy. V centre pozornosti stojí taktiež udržateľnosť, vnímavosť a štýl.

 

Eleganciou New Yorku inšpirovaná svietidlá z kolekcie Tribeca, ktorú Søren Rose Studio navrhlo pre dánsku značku Menu, patrí k jeho nejrozpoznatelnějším produktom. V sortimente nábytku potom môžete nájsť drevené komody Reflect vytvorené v spolupráci so značkou Muuto.

 

Søren Rose Studio ponúka celú škálu služieb, ak vás teda zaujme jeho práca, je len na vašom želanie, či si necháte navrhnúť budúci domov alebo jedno svietidlo. Väčšie projekty sa tak stávajú inšpiráciou pre dizajn drobnejších predmetov.

Jste z Česka? Přejděte na Søren Rose Studio
Shopping from the EU? Switch to Søren Rose Studio

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť