Theo a Collar od Stelton

Značka: Stelton Dizajnér: Francis Cayouette

Kolekcia Stelton Theo a Stelton Collar sú dve dizajnové série riadu pre prípravu kávy a čaju. Obe kolekcie Theo aj Collar patrí pod dánsku značku Stelton.

Kolekciu Theo navrhol kanadský dizajnér Francis Cayouette a jedná sa o kompletnú sadu riadu na servírovanie kávy alebo čaju. Riad je inšpirované východnou kultúrou, ktorej vplyv sa prejavil v bambusových detailoch na inak kameninovom riadu. V roku 2015 získala kolekcia Stelton Theo ocenenie iF design award.

Kontrast ke kamenine, z ktorej je riad vyrobený, tvorí bambusové detaily, ako napríklad viečka a ucha. Práve protiklad kameniny a bambusu napĺňa posolstvo celej kolekcie - stimulovať zmysly.

Kolekcia Collar pochádza z dielne talianskeho dizajnérskeho dua Daniel Debiasi a Fredric Sandri. V kolekcii Collar sa spojila talianska láska ku káve sa škandinávskou precíznosťou. Vznikla tak nádherná minimalistická série moka kanvičky, mlynčeka na kávu a kanvičky na mlieko, ktorá je nutnosťou pre všetkých milovníkov kávy v kabáte moderného, ​​minimalistického dizajnu.

Produkty v kolekcii Stelton Theo a Collar

Jste z Česka? Přejděte na Theo a Collar
Shopping from the EU? Switch to Theo and Collar

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť