Termohrnčeky To Go Click od Stelton

Značka: Stelton

Prenosné termohrnčeky To Go Click od dánskej značky Stelton sa pýši jedinečným viečkom, ktoré neprepustí ani kvapku obsahu a vďaka ktorému môžete piť po celom obvode hrnčeka, rovnako ako z klasického alebo z pohára.

To Go Click znamená koniec nepraktických termohrnčekov, z ktorých vám kvapká horúca káva alebo čaj na ruky. Vďaka praktickému uzáveru "smart-click" môžete hrnček otvoriť a zatvoriť jednoduchým pohybom jednej ruky. Môžete piť po celom jeho obvode ako z klasického hrnčeka. Hrnček v krásnom minimalistickom dizajne je vyrobený z nehrdzavejúcej ocele. Vylepšená technológia zaručuje, že váš nápoj zostane horúci dlhšie ako doteraz.

Kolekcia I:cons od dánskej značky Stelton v sebe spája remeselnú zručnosť typickú pre riad tejto značky a zároveň zohľadňuje potreby moderného života v neustálom pohybe. Termohrnčeky sú určené pre zástancov aktívneho životného štýlu, ktorí si chcú vychutnať svoj obľúbený horúci alebo studený nápoj napríklad cestou do práce bez toho, aby ich obmedzovali funkčné nedokonalosti riadu.

Produkty v kolekcii Termohrnčeky To Go Click

Jste z Česka? Přejděte na Termohrnky To Go Click
Shopping from the EU? Switch to Stelton To Go Click

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť