Stolička Bat Dining Chair s predným polstrovaním PGB, conic base

Značka: Gubi Dizajnér: GamFratesi Kolekcia: Stoličky Bat Dining Chair

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

899,00 € Cena bez DPH: 749,17 €

Elegantná celopolstrovaná stolička Bat Dining Chair, ktorú pre Gubi navrhlo dánsko - talianskej duo GamFratesi. Prevedenie: predno polstrovaný sedák v katégorii PGB, kónická podnož vo farbe matt black.

Jedálenská stolička Bat Dining Chair je charakteristická kontrastom medzi škandinávskou eleganciou a talianskym dizajnom. Pri návrhu týchto stoličiek sa dizajnéri inšpirovali netopieremi, konkrétne ich anatómiou a jedinečným rozpätím krídel.

Stoličku navrhla dvojica dizajnérov GamFratesi - dánsky architekt Stine Gam a talianska architektka Enrico Fratesi. Čerpajú z tradície oboch krajín, inšpirujú sa klasickou dánsku nábytkársku tradíciou i nadčasovým talianskym intelektuálnym a konceptuálnym prístupom k navrhovaniu.

Uvedená cena sa vzťahuje na vyhotovenie v cenovej skupine B s matne čiernou podnožou. Cena a dostupnosť ostatných variant na dotaz.

Kolekcia Bat Dining Chair obsahuje tiež stoličky bez polstrovania či v celopolstrovanom prevedení.

Výška: 83 cm
Hĺbka: 58 cm
Výška sedadla: 46 cm
Šírka: 61 cm
Farba: béžová
Materiál: lakovaná oceľ, polypropylén, textilný poťah
Stohovateľné: nie
Sedák: čalúnený, plast
Podnož: kov
Podrúčky: s podrúčkami
Kód produktu GUB-10207-PGB

Jste z Česka? Přejděte na Židle Bat Dining Chair, conic base
Shopping from the EU? Switch to Bat Dining Chair Front Upholstered, black matt / PGB

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť