Stolík Epic Ø 80, white travertine

Značka: Gubi Dizajnér: GamFratesi Kolekcia: Stoly a stolíky Epic

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 499,00 € Cena bez DPH: 2 082,50 €

Travertínový konferenčný stolík s priemerom 80 cm navrhlo GamFratesi pre dánsku značku Gubi. Prevedenie: white travertine.

Konferenčný stolík Epic, pomenovaný podľa antických epických básní, navrhlo pre značku Gubi dizajnérske štúdio GamFratesi ako skulpturálny kus nábytku inšpirovaný starovekou gréckou a rímskou architektúrou. Monolitická forma z travertínu vyrobená v Taliansku zdôrazňuje štruktúru kameňa a prirodzenú krásu jeho žilkovania. Dizajn stolu, podobne ako klasický grécky stĺp, kombinuje dva jednoduché geometrické tvary - kruh a šesťuholník.

Kolekcia obsahuje niekoľko farebných aj veľkostných prevedení, takže stoly možno umiestniť nielen jednotlivo, ale aj do skupín.

Výška: 38,5 cm
Priemer: 80 cm
Hmotnosť: 57 kg
Farba: biela
Materiál: travertín
Tvar: kruh
Doska: mramor / kameň
Kód produktu GUB-10042386
EAN 5710902868343

Jste z Česka? Přejděte na Stolek Epic Ø 80, white travertine
Shopping from the EU? Switch to Epic Coffee Table Ø80, white travertine

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť