Stolová lampa Knot Cilindro Table Battery PC1249, smoke brown / brass

Značka: Brokis Dizajnér: Chiaramonte Marin Kolekcia: Svietidlá Knot

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 560,00 € Cena bez DPH: 2 133,33 €

Zaujímavú prenosnú lampu s príznačným názvom Knot pre Brokis navrhol Chiaramonte Marin. Prevedenie: hnedá dymová a mosadz.

Majestátna kolekcia Knot od prednej českej značky svietidiel Brokis kombinuje dva odlišné materiály a principy - mäkkosť oblých kriviek priehľadného fúkaného skla a strohú prísnosť vypnutého režného lana zakončeného uzlom. Výsledkom je prekvapivý a priamočiary dizajn s plnými tvarmi pretnutý robustným lanom, ktoré zdanlivo vťahuje spodnú časť skla dovnútra a pôsobí tak plastickým dojmom. Svetelný zdroj je elegantne skrytý v montúre a chránený opálovým sklom.

Vyberať môžete z niekoľkých druhov, veľkostí aj farieb. Pre dostupnosť ďalších prevedení nás neváhajte kontaktovať. Každý kus je na zákazku vyrobený v Českej republike.

Šírka: 30 cm
Výška: 46 cm
Farba: hnedá, mosaz
Materiál: mosadz, ručne fúkané sklo
Hlavný materiál: sklo
Pätica / zdroj: vstavaný LED zdroj
Stmievateľné: áno
Prenosné: áno
Kód produktu BRO-PC01249_002

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Knot PC1249, smoke brown / brass
Shopping from the EU? Switch to Knot Cilindro Table Battery PC1249 Lamp, smoke brown / brass

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť