Stropné svietidlo Memory Ceiling 400 PC876, triplex opal

Značka: Brokis Dizajnér: Boris Klimek Kolekcia: Svietidlá Memory

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

604,00 € Cena bez DPH: 503,33 €

Svietidlo Memory v tvare nafukovacieho balónika pre prémiovú značku Brokis navrhol Boris Klimek. Prevedenie: triplex opál.

Vráťte sa do bezstarostných detských rokov s hravou kolekciou Memory od poprednej českej značky Brokis. Dojem nafukovacích balónikov prebúdzajúcich predstavivosť je dotiahnutý do posledného detailu - svetlo vypnete a zapnete pomocou visiaceho povrázku. Kolekciu tvoria stropné a nástenné varianty v rôznych veľkostiach a širokej škále farebných variantov.

Sklo je ručne fúkané a farbené v hmote. Každý kus je na zákazku vyrobený v Českej republike. Možnosť dodania aj v matnom variante - túto požiadavku uveďte do poznámky. Svetelný zdroj nie je súčasťou. Dĺžka šnúrky je 120 cm.

Šírka: 40 cm
Výška: 41,5 cm
Farba: biela
Materiál: opálové sklo
Obsahuje stropnú krytku: áno
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu BRO-PC00876_001

Jste z Česka? Přejděte na Svítidlo Memory PC876, triplex opal
Shopping from the EU? Switch to Memory Ceiling PC876 Lamp, triplex opal

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť