Svietnik Crooked One Bronze

Značka: Normann Copenhagen Dizajnér: Uffe Buchard Kolekcia: Svietniky Crooked

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

670,00 € Cena bez DPH: 558,33 €

Výrazný svietnik Crooked One Bronze na jednu sviečku od dánskej značky Normann Copenhagen, ktorý navrhol odborník na dizajn a životný štýl Uffe Buchard. Prevedenie: bronz.

Svietnik Crooked One Bronze, ktorý je vyrobený zo zakriveného kovu, je praktickým doplnkom a zároveň sochárskym dielom. Uffe Buchard sa pokúsil spojiť dizajn, umenie a architektúru a vytvoriť netradičný a trochu bizarný kúsok. Pri výrobe svietnikov Crooked sa inšpiroval konštrukciami, ako sú napríklad točité schody, tvary sú preto organické a moderné. 

Svietnik Crooked One Bronze je vyrobený z bronzu a pojme jednu sviečku. Je možné zakúpiť aj verziu na dve sviečky alebo iné farebné varianty.

Výška: 12,8 cm
Hĺbka: 13,7 cm
Šírka: 22,5 cm
Hmotnosť: 4,23 kg
Farba: bronz
Materiál: bronz
Kód produktu NCP-607884
EAN 5715396007872

Jste z Česka? Přejděte na Svícen Crooked One Bronze
Shopping from the EU? Switch to Crooked Candlestick One Bronze

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť