Tapeta Arashiyama 645-06

Značka: Sandberg Dizajnér: Sara Bergqvist Kolekcia: Tapety Nippon

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

364,50 € Cena bez DPH: 303,75 €

Netkaná veľkoformátová tapeta Arashiyama 645-06 od značky Sandberg z kolekcie Nippon s potlačou bambusového lesa v jemných odtieňoch zelenej farby.

Tapeta Arashiyama je pomenovaná podľa oblasti neďaleko japonského Kyoto, kde rastie majestátny bambusový les. Dizajnérka Sara Bergquist na tapete zachytila ​​vzdušnú jemnú vzorku bambusových vetiev, ktorý vám bude pripomínať pokoj a čistotu japonskej prírody.

Tapeta je súčasťou kolekcie Nippon inšpirované Japonskom, jeho prírodou a tradíciami. Oslavuje krásu prírody a jej nedokonalostí. Všetky tapety z kolekcie Nippon vznikli zo spomienok na cesty Japonskom, na jeho mestá, dedinky a prírodné scenérie. Výroba všetkých motívov je inšpirovaná tradičnými japonskými technikami.

Vďaka tomu, že je tapeta netkaná, ľahko sa vešia na stenu. Lepidlo sa aplikuje rovno na stenu. Vliesové tapety, ako je táto, majú vysokú životnosť, sú umývateľné a stálofarebné.

Ide o digitálne tlačenú tapetu, ktorá sa vyrába na zákazku pre jednotlivé objednávky. Radi by sme Vás preto upozornili, že tapetu nemožno neskôr doobjednať, pretože nové role s rôznym výrobným / sériovým číslom sa môžu líšiť odtieňom farieb. Uistite sa, že objednávate tapetu v dostatočnom množstve.

Šírka: 270 cm
Výška: 270 cm
Farba: béžová, svetlo zelená
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu SAN-645-06
EAN 7340020863807

Jste z Česka? Přejděte na Tapeta Arashiyama 645-06
Shopping from the EU? Switch to Arashiyama 645-06

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť