Tapeta Garda 5382

Značka: Engblad&Co Kolekcia: Tapety Arkiv Engblad

Do wishlistu

Dostupnosť: 3 - 5 týždňov

47,20 € Cena bez DPH: 39,33 €

Vliesová tapeta s nádherným historickým motívom Garda zo 40. až 50. rokov minulého storočia, je súčasťou spomienkovej kolekcie Arkiv Engblad tradičnej švédskej značky Engblad & Co (predtým ECO Wallpaper). Motív 5382, farba tapety: biela.

Arkiv Engblad je spomienková kolekcia dizajnových tapiet na stenu, v ktorej nájdete motívy, ktoré sa na tapetách objavovali už pred viac ako 150 rokmi. Tradičná švédska značka Engblad & Co (predtým ECO Wallpaper) tieto motívy znovu objavila, previedla ich do moderného prevedenia a kvalitného spracovania. Výnimkou nie je ani tento nádherný motív Gårda, ktorý pochádza z obdobia 40. - 50. rokov minulého storočia. Motív bol pôvodne súčasťou sortimentu Ljungqvists Tapetfabrik a navrhol ho nemecký kresliar Willy Hermann. Motív Gårda má v sebe akúsi naivitu a priestor pre rozprávanie najrôznejších príbehov - skrátka skrytý drahokam, ktorý rozžiari steny každého interiéru.

Vliesové tapety, ako je táto, majú vysokú životnosť, sú umývateľné a stálo farebné. Motív tapety Gårda je natlačený farbami na vodnej bázi a keďže si značka Engblad & Co zakladá na ekologickom prístupe, neobsahuje táto tapeta PVC ani žiadne iné škodliviny.

Vyskúšajte si, ako táto tapeta bude vyzerať na stene. Neviete, koľko rolí tapiet potrebujete? Na našom blogu nájdete kalkulačku tapiet.

Dĺžka rolky: 1005 cm
Opakovanie vzoru: 53 cm
Šírka: 53 cm
Farba: biela, multicolor
Materiál: vliesová tapeta
Spoj: v polovici dĺžky (halfdrop)
Kód produktu ECO-5382
EAN 7320094008380

Jste z Česka? Přejděte na Tapeta Garda 5382

Tento web používa pre analýzu návštevnosti a personalizáciu reklám súbory cookie. Používaním tohto webu s tým súhlasíte. Ďalšie informácie
Súhlasím