Tapeta Pottery 1759

Značka: BorasTapeter Dizajnér: Stig Lindberg Kolekcia: Scandinavian Designers

Do wishlistu

Dostupnosť: 2 - 3 týždne

101,64 € Cena bez DPH: 84,70 €

Dizajnová tapeta s ikonickým motívom Pottery je súčasťou nadčasové kolekcie Scandinavian Designers II švédskej značky BorasTapeter. Motív 1759, farba: odtiene modrej, béžová.

Oživte svoje múry ikonickou tapetou BoråsTapeter s nadčasovým motívom Pottery, ktorý navrhol švédsky ilustrátor Stig Lindberg. Práve doslovný názov tohto vzoru - keramika, bola pre tohto ilustrátora celoživotným koníčkom. Na začiatku 40. rokov minulého storočia tvoril keramické sošky a umenie keramiky dokonca vyučoval aj na univerzitách. Tento motív vzdáva holt jeho vášni a zaujme tým, ako sa jeho vzor mení z rôznych uhlov pohľadu.

Vliesové tapety, ako je táto, majú vysokú životnosť, sú umývateľné a stálo farebné. Motív tapety Pottery je natlačený farbami na vodnej bázi a keďže si značka BoråsTapeter zakladá na ekologickom prístupe, neobsahuje táto tapeta PVC ani žiadne iné škodliviny.

Vyskúšajte si, ako táto tapeta bude vyzerať na stene. Neviete, koľko rolí tapiet potrebujete? Na našom blogu nájdete kalkulačku tapiet.

Dĺžka rolky: 1005 cm
Opakovanie vzoru: 53 cm
Šírka: 53 cm
Farba: modrá
Materiál: vliesová tapeta
Kód produktu BOR-1759
EAN 7320094006225

Jste z Česka? Přejděte na Tapeta Pottery 1759
Shopping from the EU? Switch to Pottery 1759

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť