Závesná lampa Muffins WOOD 07 PC986, clear / black stained oak

Značka: Brokis Dizajnér: Dan Yeffet a Lucie Koldová Kolekcia: Svietidlá a svietniky Muffins

Do wishlistu

Dostupnosť: 6 - 8 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

1 004,00 € Cena bez DPH: 836,67 €

Závesné svietidlo Muffins pre prémiovú značku Brokis navrhli Lucia Koldová a Dan Yeffet. Prevedenie: transparentné sklo a čierno morený európsky dub, výška: 28,5 cm.

Nadčasová kolekcia Muffins od poprednej českej značky Brokis sľubuje mimoriadny svetelný zážitok. Ikonické svietidlá, ktoré sa od svojho uvedenia postupom času stali symbolom značky, majstrovsky kombinujú jemne tvarované ručne fúkané sklo a masívne drevo či mramor. Lampy s oblým tienidlom zasadeným do ručne vyrobeného podstavca každému priestoru dodajú iskru a nádych vznešenosti.

Kolekcia ponúka niekoľko veľkostných, farebných aj materiálových variantov. Lampa sa dodáva s čiernym textilným káblom, požiadavku na inú farbu uveďte do poznámky. Pre dostupnosť ďalších prevedení nás neváhajte kontaktovať. Každý kus je na zákazku vyrobený v Českej republike.

Výška: 28,5 cm
Šírka: 27,5 cm
Farba: čierna, číra
Materiál: sklo, dubové drevo
Hlavný materiál: sklo
Pätica / zdroj: E14
Kód produktu BRO-PC00986_008

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Muffins PC986, clear / black
Shopping from the EU? Switch to Muffins WOOD 07 PC986 Pendant Lamp, clear / black stained oak

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť