Závesná lampa Orbital, black/polished nickel

Značka: Bomma Dizajnér: deFORM Kolekcia: Lampy Orbital

Do wishlistu

Dostupnosť: 12-14 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

2 556,00 € Cena bez DPH: 2 130,00 €

Závesné svetlo Orbital z ručne fúkaného skla navrhlo pre českú značku Bomm štúdio deformácie. Prevedenie: číre sklo v kombinácii s čierno sfarbeným sklom v odtieni mercury black s lešteným niklovým kovaním.

Závesné lampy Orbital sú inšpirované solárnym systémom. Okrúhly tvar tienidla pripomína trajektórie planét a iných vesmírnych telies rotujúcich okolo Slnka. To je stelesnené svetelným zdrojom v stredu lampy. Tvar tiež vyplýva sa základného princípu fúkanie skla, kedy sa uprostred utvorí šošovka, ktorá deformuje okolitý priestor, čo je metaforou k narušeniu časopriestoru vo Vesmíre.

Lampa Orbital je zložená z ručne fúkaných sklenených šošoviek, ktoré sú spojené kovovou monturou. Kovanie je dostupné v troch odtieňoch - leštený nikel (polished nickel), leštená mosadz (polished brass), mosadz z jemnou patinou (light patina brass). Pokiaľ máte záujem o variant polished brass alebo light patina brass, uveďte to do poznámky v objednávke.

Svetlo je ručne fúkané bez použitia formy, preto sa farebná intenzita a farebný prechod môžu u jednotlivých kusov ľahko líšiť.

Priemer: 36 cm
Šírka: 25,4 cm
Hmotnosť: 9 kg
Veľkosť svietidlá: stredné (do ca 50 cm)
Farba: čierna, číra
Materiál: sklo, oceľ, nikel
Hlavný materiál: sklo
Pätica / zdroj: E27
Kód produktu BOM-95670-BLC-BRLP
EAN 8595610910846

Jste z Česka? Přejděte na Lampa Orbital, black/polished nickel
Shopping from the EU? Switch to Orbital Pendant, black/nickel

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť