3-miestna pohovka Arbour, oiled solid oak / Hallingdal 220

Značka: HAY Dizajnér: Andreas Engesvik a Daniel Rybakken Kolekcia: Pohovky Arbour

Do wishlistu

Dostupnosť: 7 - 9 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×

5 379,00 € Cena bez DPH: 4 482,50 €

Dizajnová 3-miestna pohovka z kolekcie Arbour od značky HAY. Prevedenie v kombinácii dubového dreva a čalúnenia z látky Hallingdal 220.

Kolekciu pohoviek Arbour navhli pre značku HAY dizajnéri Andreas Engesvik a Daniel Rybakken. Drevená konštrukcia pohovky aj polstrovanie spĺňajú štandardy udržateľnosti, vďaka tomu Arbour ako prvá v Dánsku získala environmentálnu značku Nordic Swan.

Pohovka sa skladá z dreveného rámu a oddelených sedákov, ktoré je možné nezávisle posúvať a preskládať pre ešte väčší komfort. Najmä bočné vankúše poskytujú ešte viac pohodlia pri sedení alebo ležaní. Masívny drevený rám tvorí kontrast nadýchaným sedadlám v podobe silného a elegantného profilu s architektonickým výrazom.

Vďaka svojej premyslenej konštrukcii a čitateľnému dizajnu spája Arbour výraznú škandinávsku estetiku s vysokým komfortom a životnosťou.

Uvedená cena sa vzťahuje na prevedenie v kombinácii dubového dreva a čalúnenia z látky HallingdalCena a dostupnosť ďalších variant na dotaz.

Výška: 75 cm
Hĺbka: 87 cm
Výška sedadla: 40 cm
Šírka: 220 cm
Farba: krémová
Materiál: dubové drevo, textilný poťah
Typ pohovky: 3-miestna
Kód produktu HAY-AA804-A414-AA25-01ES

Jste z Česka? Přejděte na Arbour, oak/Hallingdal 220
Shopping from the EU? Switch to Arbour, oak/Hallingdal 220

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť