Kancelárska stolička Aluminium EA 108

Značka: Vitra Dizajnér: Charles a Ray Eames

Do wishlistu

Dostupnosť: 5 - 7 týždňov Tovar na objednávkuTento tovar sa vyrába v niekoľkých farebných alebo materiálových prevedeniach. Vami zvolené prevedenie bude vyrobené priamo pre vás, na základe vašej objednávky. Od chvíle, kedy si objednávku vzájomne potvrdíme už nie je možné ju meniť a od objednávky potom už nemožno odstúpiť. Uisťujeme vás, že tovar bude odborne vyrobený z kvalitných materiálov a s tou najväčšou starostlivosťou. Ak potrebujete pre vaše rozhodnutie ďalšie informácie, neváhajte sa na nás obrátiť.×
K videniu v showroome Brno

2 501,00 € Cena bez DPH: 2 084,17 €

Kancelárska stolička Aluminium EA 108 s čiernym látkovým poťahom s opierkami vo variante s chrómovou základňou. Pracovné stoličku navrhli pre značku Vitra Charles a Ray Eamesovci.

Kancelárska stolička Aluminium EA 108 má stredne vysoké operadlo z pevnej látky Hopsak s hliníkovým rámom v chrómovej úprave.

Aluminium Chair patrí medzi najlepšie designy 20. storočia. Charles a Ray Eamesovci stoličku navrhli v roku 1958 do súkromnej rezidencie jedného z amerických zberateľov umenia. Manželský pár miesto škrupiny vymyslel sedák, ktorý je tvorený dvoma hliníkovými tyčami, medzi ktorými je natiahnutá látka alebo koža. Takáto stoličky sa prispôsobí ľudskému telu a tým pádom je veľmi pohodlná aj bez zložitého čalúnenia.

Uvedená cena sa vzťahuje na vykonanie s opierkami, chrómovou podnožou a poťahom z látky Hopsak v odtieni nero (čierna). Dostupnosť ďalších variantov je na dotaz.

Viac si prečítate na našom blogu:

Výška: 83 cm
Výška sedadla: 42 cm
Výška podrúčok: 26 cm
Šírka: 58 cm
Farba: čierna
Sedák: čalúnený
Podnož: kov, otočná
Podrúčky: s podrúčkami
Prispôsobenie výšky: nie
Základňa: chrómová
Kód produktu VIT-41236100-0

Jste z Česka? Přejděte na Kancelářská židle Aluminium EA 108
Shopping from the EU? Switch to Aluminium Chair EA 108

5% zľava pre vás!

Newsletter

Odoberajte náš newsletter a získajte 5% zľavu.

Odoberať newsletter

Zavrieť